Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Публикувай отговор
Shash
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Апр 2017 14:30
Местоположение: Sofia

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от Shash » 08 Сеп 2017 12:08

Здравейте,
Поръчах си http://bgcaraudio.com/prodykti_usb-inte ... t-778.html
Радиото ми е 58812. Днес го свалих и видях, че отзад буксата за CD-changer-a e заета. Има само 2 сиви кабела, но като извадя буксата радиото не работи. Ако си взема Y cable дали всичко ще заработи нормално?
2004 Toyota RAV4 XA20 2.0 D4D 1CDFTV

Tedito
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Сеп 2017 14:13
Местоположение: Варна

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от Tedito » 14 Сеп 2017 12:49

Здравейте!
Ще помоля да споделите мнение:
Спряла съм се на http://bgcaraudio.com/prodykti_usb-inte ... t-778.html , модел YTM06-TOY2.
Радиото е W58814 (http://www.ertasvc.ru/tovar/516.htm) - Corolla 2004 след facelift-а.
Ще ми трябва ли Y cable или нещо допълнително, за да функционира нормално устройството?
Четох, че при някой има бял шум - други наблюдават ли подобно отклонение с този модел?

Благодаря предварително!

Аватар
Vasil
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Юли 2017 09:34
Местоположение: Варна

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от Vasil » 19 Сеп 2017 16:56

Здравейте, някой може ли да сподели мнение за по-евтините варианти като например : https://www.aliexpress.com/item/Car-iPh ... 96e8a9e2e5 , тъй като тези от рода на YATOUR са по 60 евро.
Тойота Авенсис Т 25 2.0 литра VVT-i 1AZ-FSE 108 kW (145 hp)

dvanew
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Сеп 2017 07:50
Местоположение: Велико Търново

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от dvanew » 29 Сеп 2017 10:51

Здравейте, от нов собственик на авенсис версо!
Имам питане относно МР3 за моя автомобил - ЦД-то е оригиналното 58813. Четох и гледах не малко неща, но все за моя модел го дават, че не работи. Ако има някой с монтирано на такъв плеър - ще съм благодарен да сподели!
Поздрави!
TOYOTA AVENSIS VERSO 2005 D4D 116 k.c.

foxafox
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Окт 2017 20:09
Местоположение: Пловдив

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от foxafox » 08 Окт 2017 20:26

Здравейте, имам Corolla 2004 искам да попитам кажете какъв дигитален чейнджър да сложа по-евтиничък ? Този добре ли е : https://www.olx.bg/ad/digitalen-cheyndz ... 5b6a79fdb7

Enwor
Мнения: 173
Регистриран на: 19 Мар 2017 22:18
Местоположение: София
Благодарил/а: 4 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от Enwor » 09 Окт 2017 13:00

Аз съм с такъв в момента. Върши работа като цяло. Само трябва да му се свикне с ефекта, че понякога докато свири и спира - минаваш на радио и връщаш на CD 1-2 пъти и се усеща. Също така радиото не показва номера на трака ако е над 100(има само два разряда и затова показва само 1-99). Иначе работи както се очаква. А и от министерео жак-а, е доста по-тихо от USB-то.
Corolla 2005 1.6 VVTi 3zz-fe | hatch, SOL
Corolla 2020 Sedan 1.8 Hybrid

Аватар
ikombg
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Авг 2016 21:59
Местоположение: София

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от ikombg » 06 Дек 2017 22:04

Здравейте колеги,

И аз си търся някакво устройство за възпроизвеждане на музика от флашка или bluetooth stream.

Гледайки всичко на пазара установих, че не мога да използвам Yatour,Moonet Car CD и още тем подобни. Причината е, че на всички пише, че моят касетофон не е съвместим W53904 - колата e Avensis 2006.

Някой успял ли е да реши този проблем, защото ме мъчат тия дискове... в предишната кола има Yatour и си беше супер - пускаш си музика от youtube, говориш през bluetooth, абе кеф.

Илиииии, ако някой има Yatour да пробваме дали ще тръгне,защото аз все още не вярвам, че не са съвместими. Най-малко от тук така разсъждавам: https://www.aliexpress.com/item/Yatour- ... eLevelAB=3

Ще се радвам, ако някой сподели :)
Avensis D-CAT 2.2 177hp

Аватар
kborisov760
Мнения: 39
Регистриран на: 12 Сеп 2017 14:36
Местоположение: Варна
Автомобил: Toyota Corolla E15 2.0 D4D

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от kborisov760 » 07 Дек 2017 13:04

ikombg написа: Здравейте колеги,

И аз си търся някакво устройство за възпроизвеждане на музика от флашка или bluetooth stream.

Гледайки всичко на пазара установих, че не мога да използвам Yatour,Moonet Car CD и още тем подобни. Причината е, че на всички пише, че моят касетофон не е съвместим W53904 - колата e Avensis 2006.

Някой успял ли е да реши този проблем, защото ме мъчат тия дискове... в предишната кола има Yatour и си беше супер - пускаш си музика от youtube, говориш през bluetooth, абе кеф.
Аз се чудех за такова устройство, сега ми се наложи и да си взема, защото cd player-а започна да прави проблеми. Спрях на това: цък . Не е точно такова, каквото търсиш, но си има bluetooth, usb interface за зареждане и слушане от флашка, sd карта и можеш и да говориш (уж). Не съм супер ентусиазиран когато стане въпрос за трансмитер, защото там има странични шумове и т.н, но пък ми го препоръчаха като качествен в този клас продукти, а и цената му е далеч по-различна от тази на другите устройства, които ти гледаш. Очаквам да пристигне скоро, ще го пробвам и ако искаш ще пиша да кажа дали върши работа (най-вече в града).
Toyota Corolla E15 2.0 D4D 2007 1AD-FTV 126 к.с.

Аватар
babata
Мнения: 117
Регистриран на: 05 Мар 2016 16:09
Местоположение: Плевен

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от babata » 07 Дек 2017 19:01

ikombg написа: Гледайки всичко на пазара установих, че не мога да използвам Yatour,Moonet Car CD и още тем подобни. Причината е, че на всички пише, че моят касетофон не е съвместим W53904 - колата e Avensis 2006.
То и В9010 по сайтовете пише че не са съвместими тези устройства, но на предната страница съм сложил снимки и кратко "описание". Мое мнение: можеш спокойно да скочиш, най-много да ти е нужен У кабел/преходник.
Малка корекция за звука от устройството: свалих си плейлиста от youtube, качих я на микро сд, която е в юсб преходник /такива бяха условията в момента и така е до сега/ и звука е като от СД-то. Може би музиката, която бях качил за проба е била с по-ниско ниво или... Но смея да кажа, че свири добре. Дори от бутоните на волана мога да сменя до СД 9: мога да кача до 9 папки и да ги "разлистя".
Скоро забелях, че някой път като прескачам на следващата песен от волана, започва същата от началото, но на дисплея показва, че е на пореден номер/песен. От бутоните на СД-то не ги прави тези номера. За тез пари-толкова, примирил съм се.

пп: ако може някой мод да премести допълнителното описание в мнението ми от 10 стр., мисля, че ще е по-полезно да е на едно място. Аз не мога да го редактирам.
поздрави
Димитър
Toyota Avensis Wagon T25 2.0 D4D 126 к.с. 1AD-FTV , 2008

Аватар
ikombg
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Авг 2016 21:59
Местоположение: София

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от ikombg » 08 Дек 2017 13:15

kborisov760 написа: Аз се чудех за такова устройство, сега ми се наложи и да си взема, защото cd player-а започна да прави проблеми. Спрях на това: цък . Не е точно такова, каквото търсиш, но си има bluetooth, usb interface за зареждане и слушане от флашка, sd карта и можеш и да говориш (уж). Не съм супер ентусиазиран когато стане въпрос за трансмитер, защото там има странични шумове и т.н, но пък ми го препоръчаха като качествен в този клас продукти, а и цената му е далеч по-различна от тази на другите устройства, които ти гледаш. Очаквам да пристигне скоро, ще го пробвам и ако искаш ще пиша да кажа дали върши работа (най-вече в града).
Аз съм със същото в момента. Много добро устройство, но ме дразни, че не помни нито станцията, нито до коя песен е стигнало, ако угасиш двигателя. Иначе като качество на звук- мисля, че по-добро от отва няма да се намери - силен звук, почти без смущения.
Avensis D-CAT 2.2 177hp

postata
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Фев 2018 14:42
Местоположение: София

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от postata » 14 Фев 2018 15:28

Здравейте колеги, спрял съм се на http://gromaudio-bg.com/index.php?optio ... &Itemid=60 и бих искал да попитам дали е съвместимо с Тойота Корола Версо 2003 ? Дали си заслужава парите и дали за този модел кола, има нещо по "удобно" като цена.

Поздрави !

CYNIC
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Фев 2018 19:10
Местоположение: софия
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от CYNIC » 25 Фев 2018 10:06

Здравейте! Някой знае ли какъв е размера на говорителите (предни и задни) на avensis Т25 и в какви размери може да се варира (На старата кола със съответните фланци можеше да се варира с 3 размера)??? Защото звучат отвратително. За сега искам да сменя говорителите и да видя дали ще се оправи звука със стоковия източник.
TOYOTA AVAENSIS 2.0 AUTOMATIC T25

Аватар
bonev
Мнения: 40
Регистриран на: 02 Фев 2018 09:08
Местоположение: София

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от bonev » 25 Фев 2018 18:09

CYNIC написа: Здравейте! Някой знае ли какъв е размера на говорителите (предни и задни) на avensis Т25 и в какви размери може да се варира (На старата кола със съответните фланци можеше да се варира с 3 размера)??? Защото звучат отвратително. За сега искам да сменя говорителите и да видя дали ще се оправи звука със стоковия източник.
Да попитам същото за Т27...предните държат, но задните са отврат

Аватар
gimara
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 Фев 2014 18:56
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Verso 1.8/CVT, 2016
Благодарил/а: 20 пъти
Получена  благодарност: 31 пъти

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от gimara » 25 Фев 2018 18:33

CYNIC написа: Някой знае ли какъв е размера на говорителите (предни и задни) на avensis Т25
Що не ползвате Гугъл за тези работи?
https://www.dynamicsounds.co.uk/toyota- ... e-kit.html
https://www.ebay.com/itm/JBL-Heck-KFZ-B ... Sw4DxafR0J

CYNIC
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Фев 2018 19:10
Местоположение: софия
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти

Устройства за слушане на MP3 музика - Grom,Yatour,Xcarlink

Мнение от CYNIC » 25 Фев 2018 19:29

Ползвах колега... но излизаха два размера (16.5 и 17) не че има голяма разлика но все пак... Надявах се някой от форума да ги е сменял та да каже с точност кои са... И възможен ли е монтажа(има ли достатъчно разстояние) чрез фланци поставянето на малко по големи примерно???
TOYOTA AVAENSIS 2.0 AUTOMATIC T25

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта