Кой кой е??????Once Upon A Time Into The West

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Заключено
Аватар
k_sarafov
Мнения: 13
Регистриран на: 03 Авг 2007 15:33

Мнение от k_sarafov » 16 Яну 2008 22:26

това на божурище ли е ...? :whistle:
кара............. Королка 1.3

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 17 Яну 2008 00:41

vij sq moi:purvo kolata si e moq i az sam si q kupih.i da ne bi da sam ubidil nqkoi s tova 4e vdiga 230.taq kola e ni6to v sravnenie s kolite na drugi hora ot foruma.prosto edna 11 godi6na zapazena kola.ko tolkova kato vdiga 230.ako 6te6 vqrvai.i treto sam 190 i ne6to i nad 100kg sas sigurnost, ne mi se prai na zdravenqk ,6toto ti prai6 golfadgiiski izpulneniq 6te me izvinqva6-tui taka mejdu drugoto samo.ne sam vlqzal vav foruma da se zanimavam s takiva kat tebe be brat4e nqma li s koi da si pi6e6???
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 17 Яну 2008 00:53

по прнцип такива тъпи спорове се броят на пръсти в този форум, така че предлагам просто да спрете, и на някоя среща ако се засечете, да пиете по една бира и толкоз. предлагам стига. и не очаквам оправдателни постове от който и да било по-надолу в темата. всички сме интелигентни хора. айде със здраве. и късмет. и пари:РР smile.gif
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

b_d

Мнение от b_d » 17 Яну 2008 12:09

И според мен спора е безмислен.

Дали километражът лъже(а той е на жило и със сигурност лъже), дали просто колата върви много добре - подобен спор не е необходим изобщо.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 17 Яну 2008 19:21

nai nakraq nqkoi svesni pi4ove da se obadqt 4e onq zaradi edno izkazvane na boi 6i mi sko4i:))).ako znaeh 4etai 6i stane nqma6e da kazvam ni6to.trqbva6e da obsajdam dali onaq se varti i na koq strana:))de da znae 4ovek 4e tolkova navatre 6i go vzeme 4oveka.mejdu drugoto i da mi luje kilometraja sas sigurnost nqma da e s 50km otgore.ave kakto i da e.Ave mom4eta q kajete nqkoi sait deto moga da vidq kvi djanti sa podhodq6ti i kolko golemi nai ve4e.to vsa6nost goleminata mi e qsna pove4e ot 16" ne bih slojil 4e mai voziqta 6te iz4ezne.ama vs pak neznam mai osnovni ne6ta kato na kolko sa i boltovete i drui takiva predpolagam 4e zatova bi mi svar6il rabota foruma.ne mi se 6te da si vzema nqkvi i da se nabutm ne6to razbirate me:kat neznai6 pook pitai.blagodarq predvaritelno.ako nqkoi prodava puk o6te po dobre.
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 17 Яну 2008 21:29

toshkins написа:vij sq moi:purvo kolata si e moq i az sam si q kupih.i da ne bi da sam ubidil nqkoi s tova 4e vdiga 230.taq kola e ni6to v sravnenie s kolite na drugi hora ot foruma.prosto edna 11 godi6na zapazena kola.ko tolkova kato vdiga 230.ako 6te6 vqrvai.i treto sam 190 i ne6to i nad 100kg sas sigurnost, ne mi se prai na zdravenqk ,6toto ti prai6 golfadgiiski izpulneniq 6te me izvinqva6-tui taka mejdu drugoto samo.ne sam vlqzal vav foruma da se zanimavam s takiva kat tebe be brat4e nqma li s koi da si pi6e6???
чудесно мой...щом си си я купил сам, ще имаш и някой лев за благородната кауза...инак с удоволствие, ще повозя някога да видиш 230....
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 18 Яну 2008 01:33

pari4ki li ti trqbvat be pile. ti naistina si mnoo prost.kak o4akva6 da se naviq pri uslovie 4e to moje da pokaje i ,4e karam sas 190 primerno.az ti kazvam kolko mi pokazva nesam go zasi4al ,oba4e ne mi se struva da e 4ak tolkova nerealno.kolko sporedteb e maksimalnata skorost nataq kola be gopodin nezavisim experte.mnoo qsno 4e nqma da sloja pari kato ima veroqtnost skorosta da ne e realna.Men ko me ebe 4e ti iska6 da se hva6tame na bas.6ti go kaja pak;Ne me zanimavai be 4ovek ne me interesuvat ofertite.vlez v mirc i si nameti nqkoi da si 4atite ko me zanimava6
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 18 Яну 2008 02:23

toshkins написа:pari4ki li ti trqbvat be pile. ti naistina si mnoo prost.kak o4akva6 da se naviq pri uslovie 4e to moje da pokaje i ,4e karam sas 190 primerno.az ti kazvam kolko mi pokazva nesam go zasi4al ,oba4e ne mi se struva da e 4ak tolkova nerealno.kolko sporedteb e maksimalnata skorost nataq kola be gopodin nezavisim experte.mnoo qsno 4e nqma da sloja pari kato ima veroqtnost skorosta da ne e realna.Men ko me ebe 4e ti iska6 da se hva6tame na bas.6ti go kaja pak;Ne me zanimavai be 4ovek ne me interesuvat ofertite.vlez v mirc i si nameti nqkoi da si 4atite ko me zanimava6
тоше ,не му обръщай внимание на дивер,,той е учи в техникум-хенри форд ама е 1ви курс и няма книжка,съученици са с джейми и седят на един чин :binky:
въпреки че с подобно твърдение показваш пълна липса на теоричични познания ,не виждам смисъл да ни подвеждаш и ние всички ти вярваме..,а и темата е кой-кой е,,,нека се обичаме.
п.с. ,а дивер обещавам да го напердаша кат го барна в квартала...преди седмици строй зимни кули пред нашия блок,ама сега нали се стопи снега и не съм го меркал..drool.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 18 Яну 2008 14:45

toshkins написа:pari4ki li ti trqbvat be pile. ti naistina si mnoo prost.kak o4akva6 da se naviq pri uslovie 4e to moje da pokaje i ,4e karam sas 190 primerno.az ti kazvam kolko mi pokazva nesam go zasi4al ,oba4e ne mi se struva da e 4ak tolkova nerealno.kolko sporedteb e maksimalnata skorost nataq kola be gopodin nezavisim experte.mnoo qsno 4e nqma da sloja pari kato ima veroqtnost skorosta da ne e realna.Men ko me ebe 4e ti iska6 da se hva6tame na bas.6ti go kaja pak;Ne me zanimavai be 4ovek ne me interesuvat ofertite.vlez v mirc i si nameti nqkoi da si 4atite ko me zanimava6
Аман от клавиатурни рейсъри. Сега може да извърташ както ти е удобно. Мисля, че всеки мъж, трябва да седи зад думите си а не да мънка кат последната п**а. Аз не споря какво пише на километража. Затова подсигурявам ГПС,ГТЕК и РАДАР. Да ти обясня ако искаш и за какво служат въпросните уреди?! Твърдя, че тая кола може да дигне 230 само ако я пуснеш от самолет. За това викам да прегледаш километража или да идеш на очен доктор...според мен за да стане напълно ясно, що следващият път кат дигнеш 230 не погледнеш, на какви обороти е колата и не го споделиш с нас laugh.gif laugh.gif laugh.gif Рудолф най-добре го обясни, сега остава и да разбереш какво е искал да каже. Ако не, погледни книжката от производителя. Предполага се, че той знае по-добре от теб, колко е максималната скорост!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 18 Яну 2008 14:48

rudolf написа:в...дивер обещавам да го напердаша кат го барна в квартала...преди седмици строй зимни кули пред нашия блок,ама сега нали се стопи снега и не съм го меркал..drool.gif
Продължавам строителството пред нашия блок tongue.gif Да скрепим довечера хоросана с по бира освен.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
toshkins
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2008 19:28
Местоположение: varna

Мнение от toshkins » 18 Яну 2008 19:49

Ave hui, ti tup li si ve?kazahti 4e ne sam go zasi4al s radar kak da ti go obqsnq 4e da me razbere6.ti 100% si nai prostiq 4ovek vav foruma,tova e neusporim fakt ve4e edna sedmica go dokazva6.sled kato si priznavam 4e ne razbiram(samo malko kolkoto da i kupq toyota)mom4etata kavat 4e sas sigurnost nqma da pokazva vqrno kilometraja kvi pari o4akva6 da zaloja be tup?aa i o6te ne6to ***** 6TE VIKA6 NA MAIKA SI BE PAR6IV.ne mislq da si gubq vremeto da ti obqsnqvam ne6to koeto plitkiq ti mozak n moje darazbere.
TOYOTA CARINA E 1.6 16v 4AFE 85KW

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 18 Яну 2008 20:15

toshkins написа:Ave hui, ti tup li si ve?kazahti 4e ne sam go zasi4al s radar kak da ti go obqsnq 4e da me razbere6.ti 100% si nai prostiq 4ovek vav foruma,tova e neusporim fakt ve4e edna sedmica go dokazva6.sled kato si priznavam 4e ne razbiram(samo malko kolkoto da i kupq toyota)mom4etata kavat 4e sas sigurnost nqma da pokazva vqrno kilometraja kvi pari o4akva6 da zaloja be tup?aa i o6te ne6to ***** 6TE VIKA6 NA MAIKA SI BE PAR6IV.ne mislq da si gubq vremeto da ti obqsnqvam ne6to koeto plitkiq ti mozak n moje darazbere.
тоше сега стегам една тойотка,,ама с 4а-ге мотор,,ае лятото да ми засечеш колко дига че да им натрия носовете на всички wink.gif

p.с. само незнам от 230 до 300 как ще го хванем,ама мен и 230 ми стигат :whistle:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Яну 2008 20:27

Правила за писане в Off Topic

1. Елементарно възпитание(да не забравяме все пак, че тук четат и малки деца)


P.S. Ако имате проблем с тез правила, тогава ползвайте Лични Съобщения за по-голяма свобода на словото

!!!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 18 Яну 2008 22:04

Алтеца, защо просто не им сложиш по един бан за известно време - докато спрат да се държат като голфаджии smile.gif да се слушат подобни приказки от фен на тойота е излагация
status: за БАН

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 18 Яну 2008 22:43

maggkrabar написа:Алтеца, защо просто не им сложиш по един бан за известно време - докато спрат да се държат като голфаджии smile.gif да се слушат подобни приказки от фен на тойота е излагация
бат краси- нали темата е кой-кой е,,,ние така да се опознаем и покажем пред света wink.gif

п.с. приключих сезона върху жената... :sex:

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта