ПЛОВДИВ/Да се видим в Пловдив/

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Потребителски аватар
Fantom 2402
Регистриран: 14 окт 2018 16:56
Автомобил: RAV 4

Мнение от Fantom 2402 » 15 окт 2018 12:04

Колеги, толкова ли са несериозни тойотаджиите в Пловдив, че да не можем да се съберем на една среща ? Не ви ли е интересно да се видим лице в лице, да се запознаем, да поговорим, а и да си раздвижим тойотите. Други клубове са много напред в материала, защо ние да сме на опашката. Толкова ли са зле колите ни, че да не са за показване, не мисля, а тогава каква е причината ? Хубаво е срещите да се организират в някакво заведение с голям паркинг за да има место за всички желаещи. Хайде сега предлагайте. Не смятам че сме чак толкова големи овце, че да не можем да се организираме без овчар. На всички лек и безавариен път !!!
Не се гаси тук що не гасне ! ! !

SvetoslavK
Регистриран: 20 ное 2018 11:22
Автомобил: Toyota Corolla Verso D-CAT

Мнение от SvetoslavK » 25 ное 2018 21:39

Аз съм навит да пия бира някаде в Пловдив с други Тойота фенове, вярно, че съм млад фен... но си мисля, че съм първия който в момента има 2 бр Тойота Корола Версо 2.2 177к.с., а до края на годината се очертава да станат 6. Обмислям вариант да основа и клуб Тойото Корола Версо 2.2 177 :Р, естествено други коли няма да се приемат... Шегувам се, или пък не...
И като се замисля, с тия двете можем да се возим 14 човека майна...
Между другото, съвсем сериозно, на Сивата и се падна случаен номер 1957, запазил съм и за втората същия, и съм се разбрал в кат, че и другите 4 ще са с такъв номер..
( Нищо не означава, просто е много масова кола, и да си ги познавам мойте по улиците :Р )
Май се изпатках нещо аз... Сега мисля да купя и втори Нисан Екстрейл 2.2 136к.с. за проект :Р...

Отговори