Скоростния лост падна Daihatsu Sirion 1.0

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
taka87
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Мар 2019 12:23
Местоположение: Sofia
Автомобил: Nqma za sega

Скоростния лост падна Daihatsu Sirion 1.0

Мнение от taka87 » 19 Яну 2020 12:19

Колеги имам нов проблем. Скоростния лост падна ... за сега работи все още има 2 щанги които идват от двигателя които се захващат с една голяма скоба. понеже не съм в Бг може ли някой да ми седейства дали мога да го заккрепя сам някак аз го закрепих еидн път сам на края на лоста има 2 вилици които се закрепят с едно като планка към купето и има 1 зегер шайба но пак излезна как точно е правиилния монтаж на този лост под купето, че от вибрациите които идват от двигателя при потегляне може да има някакъв друг проблем? Има ли изобщо някой някъде как да помага да ми отговори че за тази кола мн сложно се намира съдействие части и всичко .... Много благодрая предварително.

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Скоростния лост падна Daihatsu Sirion 1.0

Мнение от Xeku » 21 Яну 2020 08:19

Това ми прилича на повреда от общата механика и не мисля, че ти трябва специфичен и "оригинален" майстор, а само такъв, който ще се задълбочи в проблема и ще го отстрани. Разпечатай си схемите за по-голяма яснота и не вярвам да не може да се оправи.

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Скоростния лост падна Daihatsu Sirion 1.0

Мнение от Akima » 21 Яну 2020 08:47

Схема след ден, ако дадете номер на рама.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 31 госта