Тойота Рав4 - помощ за избор

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
kakehavata
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Юли 2021 11:08
Местоположение: София

Тойота Рав4 - помощ за избор

Мнение от kakehavata » 08 Юли 2021 11:29

Здравейте,

казвам се Кристиан, нов съм във форума. От години съм зарибен по Тойота Рав4 на общи основания и сега дойде момент, в който мога да си позволя да си купя на старо, да кажем до 20000 лв. макс. Не само в България, но и в Германия например има много избор в тази ценова категория.

Ще я ползвам 70% междуградско, което разбрах, че е от значение за дизеловите двигатели и специално дкат (благодаря за което на форума). хубаво е да има достатъчно leg room, не знам дали отделните модели се различават по това? що се отнася до екстрите, хубаво е да ги има, но не съм твърде претенциозен.

За какво да следя и от какво непременно да бягам? От скромния ми опит с техници, вкл. такива, които няма да ме подведат, виждам, че всеки гледа на света по коренно различен начин :D :D Например за 2.2 д4д един техник наскоро ми каза, че имали някакъв фундаментален проблем (не помня какъв), който в офиц. сервиз струва 10к за ремонт, а в друг 5-6к, и почти със сигурност ще се появи.

Дайте по едно мнение!

Благодаря и поздрави
кристиан

Аватар
urb
Мнения: 563
Регистриран на: 12 Май 2016 15:03
Местоположение: Стара Загора
Получена  благодарност: 2 пъти

Тойота Рав4 - помощ за избор

Мнение от urb » 08 Юли 2021 13:09

Гледай да е бензин и няма да сбъркаш.
Toyota Corolla E12 4ZZ-FE LPG

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Тойота Рав4 - помощ за избор

Мнение от Akima » 08 Юли 2021 18:54

Търсачката.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: BladeBG и 60 госта