Toyota Avensis T22 2.0 VVT-i

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
bobosv
Мнения: 82
Регистриран на: 08 Ное 2017 17:09
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Corolla e12 2.0 d4d

Toyota Avensis T22 2.0 VVT-i

Мнение от bobosv » 04 Яну 2019 11:40

Здравейте колеги и за много години !! :hello1: :hello1:

От известно време се опитвам да продам моята вярно служеща кола и ми попадна тази обява https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 1194972233
Звъннах на човека от НИК - АУТО и се съгласи да отида и да видим дали ще станат за бартер нещата.

Изчетох и не малко теми за този 2,0 vvt-i 1AZ-FSE и плюсовете и минусите на GDI системите (директното впръскване) и в крайна сметна реших да се метна на коня, защото искам бензин.
Моля който има преки впечатления от Авенсисите Т22 или мотора (май и в RAV 4 го слагаха) или за НИК -АУТО като коректност, да драсне 2-3 реда.

Всеки съвет е добре дошъл, какъвто й да е :D

Благодаря ви :cheers:

bobosv
Мнения: 82
Регистриран на: 08 Ное 2017 17:09
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Corolla e12 2.0 d4d

Toyota Avensis T22 2.0 VVT-i

Мнение от bobosv » 05 Яну 2019 12:45

Днеска ходих да я гледам, първи впечатления, напъпила ръжда на заден ляв калник, задните дискове имаха доста износване, предните ще изкарат още една смяна на накладки, теч на масло от капака на главата, зимни гуми почти на галош, няма други гуми или джанти, щората на багажника липсва, стори ми се, че отделя високо съединителя но държи добре, на жило е.

Това е което успях да видя, колата е регистрирана платено й е всичко, няма винетка, но ми поискаха 1500 лв. да доплатя и им се изсмях в очите, казах им, че имам още един комплект гуми и джанти и те - Аа така ли, защо не каза / - Е какво да кажа, нямам джанти за 1500 лв. и последно ще им звънна ако искат 500 лв. и джантите и приключвам темата.

Аватар
Akima
Мнения: 7121
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 62 пъти

Toyota Avensis T22 2.0 VVT-i

Мнение от Akima » 05 Яну 2019 12:58

Търсачката.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 96 госта