На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
Аватар
slowtraveler
Мнения: 4841
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 136 пъти
Получена  благодарност: 129 пъти

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от slowtraveler » 14 Мар 2015 19:40

Уважаеми колеги,
Добре дошли във форума.
Моля прочетете ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

Също така отбележете, че като новорегистрирани все още нямате пълни права на Регистрираните потребители...
Ограниченията са:
1. Всяко ваше мнение ще бъде прегледано от модератор преди да бъде публикувано във форума. Няма нужда да публикувате няколко еднакви мнения или теми. Ще получите информация дали темата/мнението Ви е било одобрено или не...
2. Нямате право да изпращате ЛС до друг потребител.

Ограниченията отпадат само след две Ваши одобрени от модератор, и публикувани впоследствие съобщения.


Извиняваме се за неудобствата, но горните ограничения са необходими за защита на безопасността на потребителите и на форума..

Обновено на 27.08.2016г....
=========================
Ако не сте получили активационно съобщение от форума в течение на 10 минути навярно имате проблем с Вашият мейл адрес...
Моля проверете:
1. Дали активационното съобщение не се намира в СПАМ папката на Вашата поща
2. Дали правилно сте въвели мейл адреса при създаването на потребител
3. Дали Вашата пощенска кутия е активирана - имали сме случаи, в които от АБВ получаваме поща, но за съжаление обратната връзка е невъзможна - АБВ отговаря, че потребителят е блокиран...

Обновено на 07.10.2016г....
========================
На административната електронна поща се получават много съобщения, че потребители се опитват да се регистрират от несъществуващи или блокирани от техния си провайдър електронни адреси...
Моля проверявайте правилността на въведеният адрес при попълване на регистрацията
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Анонимен1

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от Анонимен1 » 09 Фев 2019 17:30

Нов съм във форума и имам питане - как да ползвам търсачката? Ключова дума или пиша цяла фраза и разчитам на съвпадения? Каква е разликата между тема и мнения?

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4841
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 136 пъти
Получена  благодарност: 129 пъти

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от slowtraveler » 09 Фев 2019 18:42

Отдавна не бях срещал такъв въпрос tooth.gif
Относно търсачката - чукнете 'лупичката' до ТЪРСЕНЕ и ще се отвори екран с доста допълнителна информация и функции. По принцип се търси по ключови думи...
Тема е това, в което пишем в момента (темата се казва "На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители")... А мнение е всеки 'ред' изписан от темата от даден потребител...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

газаджията
Мнения: 17
Регистриран на: 17 Дек 2018 01:30
Местоположение: София
Автомобил: RAV4
Обратна връзка:

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от газаджията » 03 Мар 2019 02:46

sdeg написа: 09 Фев 2019 17:30 Нов съм във форума и имам питане - как да ползвам търсачката? Ключова дума или пиша цяла фраза и разчитам на съвпадения? Каква е разликата между тема и мнения?
Младеж.... сериозно ли ?! ЦЪК да научиш нещо
Карам си :iroc: еко с газов инжекцион punk.gif Мразим глобалното. Next, Prius на газово :D

Анонимен1

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от Анонимен1 » 03 Мар 2019 08:15

газаджията написа: 03 Мар 2019 02:46
sdeg написа: 09 Фев 2019 17:30 Нов съм във форума и имам питане - как да ползвам търсачката? Ключова дума или пиша цяла фраза и разчитам на съвпадения? Каква е разликата между тема и мнения?
Младеж.... сериозно ли ?! ЦЪК да научиш нещо
Някога ми викаха ламера, сега тая дума не знам дали още е популярна.
Те админите са любезни, и бързо ме вкараха в час, верно много лс обменихме и ми беше полезно на мен и сигур тегаво за тех, ма сметам, че форумното букварче го минах с ускорен курс и то успешно. В работата като ни обучат, получаваме сертификати. Тук дали е така, ако знаеш?
Изгледах видеото, за точно тая материя правнучето помага, ама дали има нещо такова обучително за форуми?
Пропуснах да благодаря за комплимента "младеж". Вече обещах на колега от форума бутилка вино, не заради комплимент, теб ще те включа в списъка за черпене, но да стане тазгодишната реколта. Само ме подсети наесен, че много забравям, а това с календара и напомнянията още не съм го овладял. Ма то объркващо, кое е андроид, кое микрософт. Аз съм още на ДОС, всъщност.

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от nowyaris » 03 Мар 2019 14:40

То обещанието не било като завещанието.И вино от новата реколта тука не пием.Комплименти също не правим.
ПП.Какво,по Дяволите е ДОС ????? И как ти хрумна,че Админите са любезни?????Сертификат - на 9 февруари 2024. :thumbsup:
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Аватар
biro
Мнения: 2626
Регистриран на: 31 Мар 2013 11:21
Местоположение: Русе
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 59 пъти

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от biro » 03 Мар 2019 15:24

nowyaris написа: 03 Мар 2019 14:40 ПП.Какво,по Дяволите е ДОС ?????
Дискова Операционна Система.
C-HR 1.8 Hybrid 122к.с. 2ZR-FXE 2017 Classy LED

Анонимен1

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от Анонимен1 » 03 Мар 2019 15:51

новото божоле и новото мелнишко нямат нищо общо
За админите гарантирам, че са любезни-дори имам предупреждение, направено също така с дипломатичен и любезен тон и коренспонденция от около 10 хил. думи дотук.
Не мога да се оплача, събраха мои писаници и направиха самостоятелна тема за хумореските/факт!, както казва корифей на журналистиката в бг/. Абе все едно си имам собствена колонка в космополитън! Е, верно, на доброволни начала е, но кирчо маричков наистина е пял за мен "...аз не съм професионалист, и никога няма да бъда!", но продуцентите се засегнаха и цензурираха песента.
Всъщност от доста места не са ми плащали, така че спокойно заявявам "непрофесионалист" по собствен адрес, без да се срамувам. Това дава добри възможности за експерименти и глупости, които не биха хрумнали в нормални обстоятелства на здравомислещи хора.

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4841
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 136 пъти
Получена  благодарност: 129 пъти

На вниманието на НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ потребители

Мнение от slowtraveler » 03 Мар 2019 17:14

Моля да не се цапат с 'експерименти и глупости' всички теми... Има раздел за тази цел - там се изявявайте... bash.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта